Březen 2012

Tak mě zase napadlo...

19. března 2012 v 16:42 | Lucka.cz

Tak mě zase napadlo...


Ráda bych svůj blog oživila ještě něčím, takže jsem si pro Vás vymyslela ikonky na zakázku. Ano přesně tak ikonky!!! Baví mě vytvářet a pracovat v různých programech. Bude to asi fungovat nějak takhle, později si dám do menu odkaz na zaregistrování. Budou tu ale také pravidla! Když se Vám ikonka nebude nijak zvlášť líbit, nebudete nadávat jak je odporná, ale mile poprosíte o jinou. A neberte si to osobně affs, vím že taková nejste. :) Ani vy ostatní, nechci tu nějaké rozpory. A ikonku musíte mít minimálně měsíc než si třeba necháte udělat novou. Ikonky mohou být i animovaté. Také bych asi potřebovala adresu na Váš blog. Můžete si vybrat čeho budou obrázky v ikonce, nebo rovnou jaké, ale nezaručuji že tam půjdou. Potom jestli chcete ikonu menší nebo o trochu větší. Je to celkem důležidé. :D Také můžu napsat autora do ikonky jako např. By Lucka.cz - ovšem malým písmem, nebo ho napíšete vy pod nebo nad ikonu.To je tak milý

18. března 2012 v 21:30 | Lucka.cz

To je tak milý


Tohle - ikdyž to sem nijak nezapadá, mě prostě přinutilo to sem dát. Jen řekněte, no není tohle nádherné. Všiměte si toho jak jsou spojeni nějakým zvláštním poutem, jak jeden druhému důvěřují, no zkrátka posuďte to sami!

Oživení 2

18. března 2012 v 18:44 | Lucka.cz

Oživení


Ani nevím proč, ale najednou se mi vrátila chuť do blogování. A jestli se vám tohle oživování blogu nelíbí tak prosím řekněte, nebudu tady psát jako do blba. Každopádně dneska jsem si pro vás připravila hru howrse. Jak už poznáte z názvu hra je s koňmi - po případě pokud máte tak i s oslíky. Na začátku si můžete vybrat pohlaví koně - žena/muž (samice/samec) a také plemeno a jestli to bude poník nebo kůň. Navýběr z koní jsou tato plemena: arabský kůň, fríský, Irský lovecký atd... S poníků jsou na výběr: connemara, chincoteaugue atd... Když máte vybráno začínáte s novorozeným hříbátkem o které musíte dobře pečovat. Můžete postupovat podle úkolů, nebo podle sebe, ale radila bych podle úkolů protože získáte bonusové věci jako kámen mudrců nebo například Héliův paprsek, nebo nějak tak se to jmenuje! :D V šesti měsících může být ustájeno v jezdeckém centru. Jako dospělí bude vypadat v jednom roce a šesti měsících. Ve dvou letech a šesti měsících ho můžete dát k veřejnému krytí, soukromému a nebo k rezervovanému pro určitého hráče. Pokud máte klisnu můžete ji nechat krýt s jakýmkoliv hřebcem co bude na výběr. Cena krytin může vystoupat hodně vysoko, nejdražší jsou sedm tisíc pětset. Pokud máte hřebce jiného plemene s klisničkou, např. brumby s fríským bude plemeno hříbátka závyset na výši BLUP. Pokud máte samičku jednorožce a chcete mít také jednorožče musíte jí nechat krýt ve správný čas, a to není vše, ještě musí být hřebeček stejného plemene.
Ale pokud má klisna hestia dar může mít hříbátka kdy chce. Pokud máte pegesa, krev medůzy se nepřenáší na potomky. Měla bych se také zmínit o soutěžích. Pokud dosáhnete věku tří let můžete, tedy pokud máte sedlo, uzdu a pozkovy závodit. A mělibyste se také něco dozvědět o bonusových předmětech. Tyto předměty se dají vetšinou koupit za průchody - ty koupíte za opravdové peníze. Nebudo říkat všechny, jen ty nejpoužívanější a nejpotřebnější. Tak třeba kámen mudrců, sotojí tři průchody a zajišťuje nesmrtelnost koně. Nebo zlaté jablko které můžete zakoupit samostatně za jeden průchod nebo ho najdete v harmony balením. To zakoupíte za tři. Zlaté jablko použijete pro výjmečný kabát. A v harmony balejí máte zlaté jablko, heliův paprsrk, apolonovu lyru a jako bonus zlatý roh. Héliův paprsek je na pozadí co bude mít kůň, poník a nebo oslík za sebou. polonova lyra slouží k ozdobám ve jméně a zlatý roh se dává společníkovi kterého můžete zakoupit, nebo prostě nějak získat. A na konec tu máme roh hojnosti. V něm můžete najít_ položku z černého trhu, jablka, tuříny, body stárnutí atd... Také se konají různé akce tak se nezapomeňte připojit. Hezký howrsing vám přeji a užijte si to!
Adresa na tuto hru:

Grafika: 10/10
Příběh: 0/10 (žádný vlastně ani není)
Úkoly: 10/10
Obtížnost: 5/10
Jak jí mám ráda: 10/10
Tak do toho!

Oživení

17. března 2012 v 20:09 | Lucka.cz

Oživení


Rozhodla jsem se oživit blog hodnocením nějakých her. Prijde mi to takové originální, teda na žádném blogu nebo tak jsem to neviděla. Budou se zde hodnotit hry online, jako jako např. Howrse a také CD hry jako The sims. Můžete se tady i nechat inspirovat co hrát. Dofám že se to bude líbit a jako první asi začneme s Shakes & Fidget. Je to hra s různými hrdiny. Nejprvé zvolte svět na výber je číslo 1...12. Musíte vybrat Pohlaví. Muž/Žena. Potom rasu: člověk, elf, trpaslík, gnóm, ork, temný elf, skřítek, démon. Následuje výběr zařazení: válečník, kouzelník, lukostřelec. Když máte vybráno jdete do hospody kde si můžete vybrat ze tří úkolů, ale pozor na touhu po dobrodružství! Když vám dojde musíte se napít piva za houbičku, nebo jednoduše počkat na další den. Levely získáváte zkušenostmi které získáte v hospodě za úkoli. Později se vám otevře podzemí a musíte se prokousat všemi nástrahami. Za peníze které můžete získat v hospodě, útoky a tak různě by jste měli vylepšovat schopnosti. Kouzelníci nejvíce inteligenci, válečníci výdrž a lukostřelci obratnost. A kdyby se vám nechtělo tak dlouho čekat než budete bojovat pořiďte si zvíře které najdete ve stáji. Můžete také vytvořit svůj vlastní cech nebo se k nějakému připojit. Také bych asi měla upozornit na dva obchody, čaroobchod a zbrojírna, ve zbrojírně můžete nakoupit zbraně, čepice i přilby, kabáty, rukavice, boty, zbraně - pokud jste válečník tak i štíty. V čaroobchodě můžete zakoupit sběratelské album, náhrdelníky, prstýnky, opasky a dokonce i takovou blbústku pro štěstí. V hospodě můžete ještě najít takového pána s kelímky a do hry můžete vsadit houbičky nebo zlaťáky. Také bych vám měla říci co je to věhlas, můžete ho získat v aréně když vyhrajete. Díky němu vztoupáte v žebříčku výš, a když ho ztratíce tím že prohrajete automaticky klesnete. Ještě bych se měla vrátit k sběratelskomu albu - to je takové album ve kterém sbíráte obrázky příšer, věcí a tak různě co už jste viděli. Tak si tu hru užijte! Snad se líbí! Adresa na tuto hru:


Já hraji pod jménem Luckacz.

Mé hodnocení:

Grafika: 10/10
Příběh: 9/10
Úkoly: 10/10
Obtížnost: 6/10
Jak jí mám ráda: 10/10

No jen si vyzkošejte sami!

Moje milované zvířátko

13. března 2012 v 19:26 | Lucka.cz

Moje milované zvířátkaoJméno: Livia
Věk: 2
Pohlaví: ♀ Žena

Tak a už toho mám dost

9. března 2012 v 15:18 | Lucka.cz

Tak a už toho mám dost


Další rekonstrukce blogu, a teď vymažu nějaké články které jsou tu k ...
No to je jedno.
Každopádně chci aby blog zavštěvovalo více lidí a aby měl určité téma.
Už končím se články které začínali např.

Núdá
To je nuda
Tohle byl ten nejdudnější den
Nevím co dělat

Prostě s takovými články s nádechem připitomělosti končím!!
A to definitivně!
A téma bych si mohla ještě rozmyslet.
Nechci být jako potrhlá milovnice koní které má všude doma jejich plakáty, nechci být ani nějaká ulítlá barbie, ale ani si nechci hrát na něco co nejsem.
Takže tady budou asi články s mími výrobky a možná někdy ,,Nějaký můj úlet" a dokonce někdy i nějaký příběh.
A tady je pár nějakých mích výtvorů:

(Vybrala jsem si obázky Simbi - proto že se mi líbí)

Thomas

8. března 2012 v 19:00 | Lucka.cz

Thomas


Jméno: Thomas
Pohlaví: Samec ♂
Majitelka: Kristýna
Věk: Hříbě 1 - 2 roky
Budoucnost:
Až mu budou 2 roky a půl bude Teenager.
Až mu budou 3 roky může soutěžit a mít hříbátka.

Teď
Domácí zvíře

Později:

Domácí zvíře

Na konec:

Domácí zvíře

Diplomek pro Simbu

7. března 2012 v 20:58 | Lucka.cz

Diplomek


Ten od Tebe byl moc pěkný...
Ale nevím jestli se Ti bude líbit ten ode mě.
Každopádně tady je:


Ikonka - užij si ji!


Tohle mi dalo zabrat! ☺


Ahoj...

4. března 2012 v 18:05 | Lucka.cz |  SB - pro mě

Ahoj...


Ahoj - mám tu pár diplomků od nového affs.
Děkuji ti moc!
Jsou nádherné a už jdu vyrábět ty pro Tebe.
Přijďte si pro toho svého

2. března 2012 v 22:04 | Lucka.cz

Přijďte si pro toho svého


Pro adopci vyplňte:

1, Vaše jméno - předzdívka:
2, Kolikátý kůň
3, Kolik koní budeš chtít:
4, Pohlaví koně

Koně: ♥♥♥

Domácí zvíře

Domácí zvíře

Domácí zvíře

Domácí zvíře

Domácí zvíře